Home Aktualności Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 
14.01.2021

Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 

Asbot jest pierwszym dwujęzycznym tekstowym i głosowym botem na rynku nieruchomości w Polsce.

Dzięki integracji z naszą bazą danych przejrzy oferty mieszkań w obu aktualnie dostępnych inwestycjach Central Garden i Towarowa Towers, a następnie dopasuje je do preferencji klienta oraz wyświetli rekomendowane plany mieszkań. Odpowie również na m.in. różne pytania związane z inwestycją, pokaże jej wizualizacje, opisze okolicę, wskaże adres do biura sprzedaży czy umówi klienta na spotkanie z doradcą. AsBot łączy w sobie funkcję tekstowego czatu oraz, co unikalne, systemu rozpoznawania mowy. Klienci mogą więc do niego zarówno pisać, jak i mówić w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku. W razie potrzeby, klient może również przełączyć się na rozmowę z realnym doradcą w tym samym okienku czatu.

– Asbud od zawsze stawia na innowacyjne rozwiązania, zarówno realizując kolejne inwestycje, jak i w obszarze obsługi klientów. Jestem przekonany, że udostępniając czat- i voicebota wyznaczamy nowy standard w obsłudze klientów wśród firm deweloperskich, a jednocześnie otwieramy nową platformę komunikacji z firmą dostępną non-stop – mówi Raied Tanous, CEO ASBUD Group. – Potrzeby nabywców zmieniają się, a sposoby komunikacji powinny być do nich na bieżąco dostosowywane. Dlatego nie wykorzystujemy gotowego narzędzia, ale rozwiązanie szyte na miarę – dodaje Raied Tanous.

Serdecznie zachęcamy do rozmowy z AsBotem!

Pozostałe aktualności

21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

27.04.2021

Rozpoczynamy budowę Towarowa Towers

02.11.2020

Towarowa Towers z pozwoleniem na budowę

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?