Strona główna Polityka prywatności

Polityka prywatności

Wszystkie strony serwisu wykorzystują pliki COOKIE, które umożliwiają personalizowanie wyświetlanych stron serwisu i innych operacji wykonywanych w serwisie oraz obsługę reklam i monitorowanie aktywności Użytkowników Serwisu. Dzięki tej technologii jesteśmy także w stanie nieustannie pracować nad poprawą jakości naszego serwisu. Żaden plik Cookies zapisany przez Serwis nie gromadzi danych osobowych Użytkowników Serwisu.

Wyrażam zgodę na:

  • przetwarzanie przez ASBUD Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30 podanych przeze mnie w formularzu danych w celach marketingowych, w celu przedstawienia mi oferty lub opracowania i udzielenia odpowiedzi na moje pytanie;
  • przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Firmy współpracujące ze Spółkami wchodzącymi w skład GRUPY ASBUD przy realizacji projektów deweloperskich;
  • otrzymywanie od Spółki ASBUD Management z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30 oraz podmiotów należących do GRUPY ASBUD za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz sms, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że administratorem moich danych jest ASBUD Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Karolkowej 30, jak również o celach przetwarzania moich danych (tj. o celach wymienionych powyżej), przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, przeglądania, dobrowolności podania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych. Powyższe uprawnienia mogą być realizowane w każdym czasie poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia na piśmie wysyłając korespondencję na adres wyżej wskazanej siedziby ASBUD Management Sp. z o.o.

Informacje zawarte w serwisie www.asbud.com są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Przedstawione w serwisie wizualizacje budynków mają charakter poglądowy.

Prawa własności intelektualnej

Wszelkie materiały, informacje, dane, układy graficzne i znaki towarowe zamieszczone w Serwisie www.asbud.com korzystają z ochrony prawnej przewidzianej w przepisach ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 nr 90, poz. 631 ze zm.). Zabronione jest wykorzystywanie, powielanie, publikacja i przekazywanie osobom trzecim powyższych informacji w celach komercyjnych bez uprzedniej, pisemnej zgody Właściciela Serwisu wraz z określeniem ich zakresu.
Wszelkiego rodzaju informacje udostępnione w niniejszym Serwisie mogą być przez Użytkowników wykorzystywane jedynie w zakresie dozwolonego użytku osobistego.

Postanowienia dodatkowe

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmian i modyfikacji niniejszej Polityki Prywatności w dowolnym momencie, jednak zmiany te nie będą ograniczać zakresu ochrony danych osobowych Użytkowników. Wprowadzane zmiany nie wpłyną na podstawową zasadę Polityki Prywatności, iż Właściciel Serwisu nie udostępnia i nie sprzedaje osobom trzecim danych osobowych przekazanych przez Użytkowników.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Ile to jest 9 + 4 ?