Home Mieszkania

Inwestycje w sprzedaży

ASBUD GROUP to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych, która już od 24 lat prowadzi działalność na polskim rynku nieruchomości. Portfolio firmy składa się z ponad 4 tys. lokali oraz około 50 tys. m2 powierzchni komercyjnej.

ASBUD Group to więcej niż mieszkania od dewelopera. To połączenie najwyższego standardu, jakości, funkcjonalności i komfortu. To inwestycja w wymarzone miejsce do życia dla siebie i swoich bliskich. Oferowane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowo dogodną lokalizację, najwyższy stopień wygody i bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej.

Zobacz więcej

Towarowa Towers

Zamieszkaj w 29-kondygnacyjnych wieżach w sercu Warszawy
Od 31 do 83 m2. Sprawdź!

Central Garden

4 min. pieszo do Metra Dworzec Gdański
Ogród na osiedlu

Nowa Praga

Nowa Praga. Już wkrótce
Już wkrótce

Aktualne inwestycje na mapie

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?