Metropoint Office

Metropoint Office to nowoczesny biurowiec klasy A, położony przy ul. Hrubieszowskiej w zachodnim centrum Warszawy, w sąsiedztwie stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego.

Komfortowy biurowiec wyróżniają m.in. reprezentacyjne, dwupoziomowe lobby, przeszklone, energooszczędne fasady, zapewniające światło dziennie wraz z elementami zacieniającymi i akustycznymi, otwieralne okna zapewniające dostęp do świeżego powietrza oraz zielone dachy. Na nieruchomości zaplanowano również patio – miejsce relaksu, gdzie można odzyskać siły do dalszej pracy.

Kontakt

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.