Home Aktualności Ekologiczne rozwiązania w MetroPoint Office
09.06.2020

Ekologiczne rozwiązania w MetroPoint Office

MetroPoint Office to nowoczesny 11-kondygnacyjny biurowiec klasy A, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego, w centralnej części Warszawy. 

Budowa zakończyła się pod koniec zeszłego roku, a większość lokali znalazła już swoich nabywców. Trwają obecnie odbiory lokali. 

Ogromną zaletą inwestycji jest świetna lokalizacja, która umożliwia skorzystanie z każdego dostępnego środka komunikacji publicznej, a tym samym ograniczenie zanieczyszczenia powietrza. W pobliżu znajduje się 14 linii autobusowych, 10 linii tramwajowych, stacja II linii metra, a w bliskiej odległości także dworce kolejowe. Niedaleko budynku działa także stacja warszawskiego roweru miejskiego, a na terenie inwestycji zaplanowano zadaszone miejsce dla rowerów oraz specjalne szatnie i węzły sanitarne przeznaczone dla rowerzystów. 

W budynku zadbano o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wpływają na zmniejszenie zużycia energii,  w tym m.in.: energooszczędne oświetlenie LED, czujki ruchu, zintegrowany system służący do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń czy system automatycznego sterowania budynkiem. Na efektywność energetyczną ma wpływ prosta bryła minimalizująca ilość powierzchni wymiany energetycznej. Fasada posiada zacieniające elementy elewacyjne oraz szklenie o bardzo wysokim parametrze izolacyjności energetycznej. 

Przy projektowaniu wykończenia przyjęto zasadę optymalizacji – dla powierzchni wspólnych i codziennego użytku zastosowano materiały o możliwości pełnego recyklingu.

Nie zapomniano również o strefach relaksu dla pracowników. Na dolnej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe lobby z elementami naturalnej roślinności, a na zewnątrz ciche, zielone patio. Dzięki położeniu w głębi ulic, hałas nie jest uciążliwy, a fasadowe elementy zacieniające mają jednocześnie charakter akustycznych rozbijaczy dźwięku.

Pozostałe aktualności

21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

27.04.2021

Rozpoczynamy budowę Towarowa Towers

14.01.2021

Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?