Home Aktualności Towarowa Towers z pozwoleniem na budowę
02.11.2020

Towarowa Towers z pozwoleniem na budowę

Miło nam poinformować, że Asbud Group otrzymał  pozwolenie na budowę inwestycji Towarowa Towers – kompleksu, który powstanie tuż przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. 

Kompleks składać się z dwóch 30-kondygnacyjnych wież oraz niższych budynków apartamentowych, które powstaną w kolejnym etapie. Łącznie znajdzie się tam ponad 900 apartamentów. W obu 30-kondygnacyjnych wieżach powstanie prawie 600 apartamentów w metrażach od około 25 do 140 mkw. Lokale w wieżach będą realizowane pod klucz, klienci mają do wyboru 3 pakiety wykończeniowe.

Pozostałe aktualności

27.04.2021

Rozpoczynamy budowę Towarowa Towers

14.01.2021

Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 

09.06.2020

Ekologiczne rozwiązania w MetroPoint Office

12.12.2019

Nowa Praga

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?