Home Aktualności Ponad połowa mieszkań w pierwszej wieży Towarowa Towers już sprzedana
27.10.2021

Ponad połowa mieszkań w pierwszej wieży Towarowa Towers już sprzedana

Pomimo iż budowę rozpoczęto zaledwie kilka miesięcy temu, nabywców znalazła już ponad połowa apartamentów w pierwszej wieży. 

Towarowa Towers jest jednym z rzadkich rozwiązań architektonicznych, a mieszkanie w wysokiej jakości projektach o  unikalnej architekturze w centrum miasta jest wysoce pożądane. Towarowa Towers to koncepcja zabudowy wyróżniająca się wśród wieżowców mieszkalnych nowoczesnymi rozwiązaniami. W 29-kondygnacyjnych wieżach większość apartamentów będzie miała balkony lub loggie, co nie jest powszechne w tego typu realizacjach, oraz otwieralne okna, zabezpieczone perforowanym panelem. Zaplanowaliśmy również 4-kondygnacyjny garaż podziemny. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dobrze wyposażone kluby fitness, sale lounge, salę do spotkań biznesowych oraz rozległy taras z zieloną strefą relaksu.

 

Pozostałe aktualności

21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

27.04.2021

Rozpoczynamy budowę Towarowa Towers

14.01.2021

Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?