Home Aktualności Nowe wieże w krajobrazie Warszawy
02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

Trwa budowa wież Towarowa Towers przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Unikatowa inwestycja zaoferuje przyszłym mieszkańcom liczne udogodnienia.

Towarowa Towers  to unikatowa inwestycja na mapie Warszawy, nie tylko ze względu na architekturę, ale również zróżnicowaną strukturę mieszkań – oferuje szeroki wachlarz metraży od 25 do 140 m2, spośród których komfortowy apartament wybiorą dla siebie zarówno single, pary i rodziny, jak i wymagający inwestorzy. Wyjątkowość inwestycji podkreślą nowoczesne i rzadkie dla wieżowców mieszkalnych rozwiązania architektoniczne, takie jak loggie i balkony w większości lokali oraz otwieralne okna. Co więcej, wszystkie apartamenty zostaną wykończone pod klucz w jednym z wybranych, wysokiej jakości standardów. Przyszli mieszkańcy będą również mieli, gdzie się zrelaksować oraz spędzić wolny czas. W inwestycji znajdzie się wspólna przestrzeń z tarasami, klubami fitness, salami lounge, a także zielony dziedziniec z elementami małej architektury. Inwestycja zapewni nie tylko komfort, ale również bliski dostęp do wszystkich potrzebnych usług, wydarzeń kulturalnych i miejsc rekreacyjnych. Towarowa Towers jest naszym kolejnym projektem w okolicach Ronda Daszyńskiego, który przyczyni się do rozwoju tej okolicy.

Pozostałe aktualności

21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

27.04.2021

Rozpoczynamy budowę Towarowa Towers

14.01.2021

Wirtualny asystent AsBot pomoże wybrać idealne mieszkanie 

02.11.2020

Towarowa Towers z pozwoleniem na budowę

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?