Home Aktualności Nowe wieże w krajobrazie Warszawy
02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

Trwa budowa wież Towarowa Towers przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Unikatowa inwestycja zaoferuje przyszłym mieszkańcom liczne udogodnienia.

Towarowa Towers  to unikatowa inwestycja na mapie Warszawy, nie tylko ze względu na architekturę, ale również zróżnicowaną strukturę mieszkań – oferuje szeroki wachlarz metraży od 25 do 140 m2, spośród których komfortowy apartament wybiorą dla siebie zarówno single, pary i rodziny, jak i wymagający inwestorzy. Wyjątkowość inwestycji podkreślą nowoczesne i rzadkie dla wieżowców mieszkalnych rozwiązania architektoniczne, takie jak loggie i balkony w większości lokali oraz otwieralne okna. Co więcej, wszystkie apartamenty zostaną wykończone pod klucz w jednym z wybranych, wysokiej jakości standardów. Przyszli mieszkańcy będą również mieli, gdzie się zrelaksować oraz spędzić wolny czas. W inwestycji znajdzie się wspólna przestrzeń z tarasami, klubami fitness, salami lounge, a także zielony dziedziniec z elementami małej architektury. Inwestycja zapewni nie tylko komfort, ale również bliski dostęp do wszystkich potrzebnych usług, wydarzeń kulturalnych i miejsc rekreacyjnych. Towarowa Towers jest naszym kolejnym projektem w okolicach Ronda Daszyńskiego, który przyczyni się do rozwoju tej okolicy.

Pozostałe aktualności

20.12.2021

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

06.12.2021

Mikołajki z Asbud na wystawie Cosmos Discovery

27.10.2021

Ponad połowa mieszkań w pierwszej wieży Towarowa Towers już sprzedana

21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?