Home Aktualności Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego
21.09.2021

Asbud rozbudowuje Wolę przy Rondzie Daszyńskiego

Inwestycje Asbud w okolicach Ronda Daszyńskiego to około 130 tys. m2 powierzchni, która w znaczny sposób wpłynęła i wpłynie na rozwój tej lokalizacji.

Asbud był jednym z pierwszych inwestorów, który docenił potencjał tej części dzielnicy i przekształcił sporą jej część w zrównoważony ośrodek. U zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej,  w miejscu dawnych zrujnowanych magazynów i terenów poprzemysłowych, wybudowaliśmy liczne projekty w tym biurowce Karolkowa Business Park i Metropoint Office oraz osiedla: Grzybowska 85 oraz Metropoint Apartments – w sumie około 80 tys. mkw. powierzchni wielofunkcyjnej.

Kolejną inwestycją, która przyczyni się do rozwoju tej lokalizacji jest Towarowa Towers, czyli kompleks, który będzie się składał z dwóch bliźniaczych 29-kondygnacyjnych wież oraz 3 niższych budynków apartamentowych – łącznie do zamieszkania będzie tam ponad 900 lokali.  Mieszkaniówka zbilansuje się z sąsiadującą okolicą, w której znajdują się obecnie głównie biurowce klasy A.

W naszej działalności skupiamy się przede wszystkim na tworzeniu zrównoważonych projektów. Mam tu na myśli inwestycje, które nie tylko łączą wiele funkcji, ale również optymalnie wpasowują się w otoczenie pod kątem potrzeb życiowych społeczności i tworzą dla niej wartość dodaną. Czuliśmy potencjał Woli jeszcze zanim stała się pożądaną dzielnicą dla mieszkańców i inwestorów. Dziś jest to żywa i energetyczna część Warszawy – mówi Raied Tanous, CEO Asbud Group.

Pozostałe aktualności

20.12.2021

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

06.12.2021

Mikołajki z Asbud na wystawie Cosmos Discovery

27.10.2021

Ponad połowa mieszkań w pierwszej wieży Towarowa Towers już sprzedana

02.06.2021

Nowe wieże w krajobrazie Warszawy

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią ofertę dopasowaną do Ciebie.

    Administratorem danych jest Asbud Management sp. z o.o. Zgody na kontakt mogą być w każdym czasie wycofane. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celach handlowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o celach przetwarzania, w tym przysługujących Ci prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
    Ile to jest 9 + 4 ?